Aktualności

 • 27.10.2021 Kategoria: Konferencje

  Zaproszenie na X Międzynarodową Konferencję nt. "Techniki i Technologie Montażu Maszyn" o zmienionej nazwie 10th International Conference on Assembly Techniques and Technologies ATT 2021 w Rzeszowie.

  Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie zapraszają na: X Międzynarodową Konferencję nt. "Techniki i Technologie Montażu Maszyn" o zmienionej nazwie 10th International Conference on Assembly Techniques and Technologies ATT 2021, która odbędzie się w Rzeszowie w dniach 26 – 29 października 2021 r.

  Tematyka Konferencji:

  1.  Zagadnienia teoretyczne procesów i systemów montażowych.

 • 21.10.2021 Kategoria: Oferty Pracy

  Specjalista w ośrodku międzynarodowej sieci doradczej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw przy ŁUKASIEWICZ – IMBiGS

  W Łukasiewicz - IMBiGS od 2008 roku działa ośrodek europejskiej sieci doradczej Enterprise Europe Network świadczący bezpłatne usługi dla przedsiębiorców w zakresie międzynarodowego transferu technologii i internacjonalizacji. Instytut pomaga w poszukiwaniu zagranicznych partnerów do współpracy biznesowej i technologicznej za pośrednictwem ośrodków Enterprise Europe Network z całego świata.

 • 12.10.2021 Kategoria: Informacje

  Spotkanie Polsko - Norweskie

  ZAPROSZENIE

  W kierunku zrównoważonego budownictwa: teraźniejszość i przyszłość
  – seminarium i business mixer z norweskimi firmami.

  Potrzebujesz technologii lub partnera do realizacji projektu z sektora budowlanego powiązanego z ekologią i innowacyjnością? Nawiąż współpracę z norweską firmą poprzez udział w spotkaniach typu business mixer i seminarium, które odbędą się 21 października 2021 roku w Lillestrøm (Norwegia), w godzinach 9:00 - 17:00.

 • 11.10.2021 Kategoria: Oferty Pracy

  Specjalista w Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: Specjalisty w Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn.

  Miejsce pracy: 

  Warszawa ul. Racjonalizacji 6/8
   

  Region:

 • 05.10.2021 Kategoria: Informacje

  Spotkanie brokerskie dla branży fotowoltaicznej

  W ubiegłym miesiącu zespół Enterprise Europe Network (EEN) z Łukasiewicz – IMBiGS zorganizował spotkania brokerskie dla branży fotowoltaicznej. Są to krótkie spotkania zapoznawcze dla przedsiębiorców, którzy chcą nawiązać pierwszą relację z potencjalnym partnerem biznesowym. Na każde spotkanie przewidziane jest 20 minut, po usłyszeniu dźwięku dzwonka spotkania się kończą i rozpoczynają się kolejne. Zapis i harmonogram prowadzony jest poprzez specjalną platformę.

 • 05.10.2021 Kategoria: Oferty Pracy

  Specjalista w dziale zarządzania projektami

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: Specjalisty w dziale zarządzania projektami.

  Miejsce pracy: 

  Warszawa ul. Racjonalizacji 6/8
   

  Region:

  mazowieckie
   

  Wymiar czasu pracy:

  Rodzaj umowy:

 • 01.10.2021 Kategoria: Informacje

  Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że mogliśmy zrealizować projekt "Opracowanie innowacyjnego wiatraka o pionowej osi obrotu ze strumienicą o mocy 3 kW".

  Celem projektu było pozyskanie kompleksowej dokumentacji dotyczącej opracowania i wykorzystania w warunkach rzeczywistych innowacyjnego wiatraka o pionowej osi obrotu ze strumienicą o mocy 3 kW o wymiarach: średnica 1,7 m i wysokość 2,5 m.

 • 30.09.2021 Kategoria: Oferty Pracy

  Hydraulik

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: Hydraulik

  Miejsce pracy: 

  Warszawa ul. Racjonalizacji 6/8
   

  Region:

  mazowieckie
   

  Wymiar czasu pracy:

   

 • 28.09.2021 Kategoria: Oferty Pracy

  Konserwator

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: Konserwatora

  Miejsce pracy: 

  Warszawa ul. Racjonalizacji 6/8
   

  Region:

  mazowieckie
   

  Wymiar czasu pracy:

  Rodzaj umowy:

 • 27.09.2021 Kategoria: Oferty Pracy

  Starszy specjalista w Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn

  Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: Starszy specjalista w Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn

   

  Miejsce pracy: 

  Warszawa ul. Racjonalizacji 6/8
   

  Region:

Strony