HORYZONT 2020 – Technologie Addytywne

31.10.2018
Informacje

Instytut zaprasza na Międzynarodowe Warsztaty

 

W dniu 7 listopada 2018 r. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej (KPK PB UE) w ramach projektu NMP TeAM 4 wraz z Enterprise Europe Network Central Poland  przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Fundacją Technology Partners zapraszają na Warsztaty: Technologie wytwarzania addytywnego (druku 3D) w programie ramowym  "Horyzont 2020".

 

 

Warsztaty mają na celu przedstawienie możliwości badań i innowacji w ramach HORIZON 2020 w technologiach addytywnych, dyskusję nad przyszłością tych technologii w programach ramowych UE oraz tworzenie sieci kontaktów zainteresowanych stron na poziomie krajowym i międzynarodowym. Będzie to okazja do dyskusji z przedstawicielami Komisji Europejskiej oraz środowiska naukowego i przemysłowego z Polski i UE.

W warsztatach weźmie udział Marina Urbina-Fourrier (CEA, Francja) reprezentująca projekt AM-motion koncentrujący się na wspieraniu rynkowych wdrożeń technologii druku 3D, a także przedstawiciel Komisji Europejskiej i Stowarzyszenia EFFR.

Warsztaty są imprezą towarzyszącą podczas Targów „Warsaw Industry Week”, które odbywają się w WARSAW PTAK EXPO w Nadarzynie w dniach 6-8.11.2018. Uczestnicy warsztatów mogą uzyskać możliwość  bezpłatnej rejestracji na Konferencję inaugurującą Targi: "Instrumenty Przemysłu 4.0" w dniu 6 listopada 2018 roku.

Więcej informacji rejestracja na stronie wydarzenia.

Pliki do pobrania